Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing ..............
Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
22
15.06.2010, 07:46
Każdy polski trener bramkarzy powinien się bić piętami po dupie, aby pracować w Wiśle więc nie widzę problemu - wystarczy złożyć komuś sensowną propozycję. Może lansowany przez TVP Dawidziuk by się nadał?
tormenthor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tormenthor
Znajdź inne posty napisane przez tormenthor