maci0s napisał(a):

@tramp
nie odpowiem Ci tak jakbyś tego ode mnie oczekiwał bo po prostu nie wiem... Te nazwiska są z W-O, z Klubu cieżko cos wyciągnąc bo jest straszne uszczelnianie wycieków...
Mogę Wam tylko powiedzieć ze portugalia się przewijała jako kraj z którego ktoś mial byc nam oferowany...
|
i bardzo dobrze.
Nie sądzisz że wyciek może coś spalić? Albo spowodować że włączy się do gry ktoś inny?
I trzeba np. dać więcej kasy menagerowi, klubowi lub zawodnikowi?