|
Jeśli chodzi o rachunek ekonomiczny to znakomity transfer.Natomiast daleka droga do tego by stwierdzić że przełoży się to na wzmocnienie zespołu.
Mamy bramkarza - miejmy nadzieje że będzie solidny ale mamy też rozmontowaną obronę i zero w przodzie.
W ubiegłym sezonie przegraliśmy 6 meczów w lidze - wszystkie 0-1.
Pozytywna ocenę całej polityki sportowej, będziemy mogli wystawić dopiero wtedy gdy na boisku okaże się że w defensywie się nie osłabiliśmy a w ofensywie wzmocniliśmy.
|