rav napisał(a):

|
Ciekawe, ilu z wyznawców "Łaciak won" widziało choć jeden prowadzony przez niego trening. I miał okazję porównać te zajęcia z tym co odstawiał Kazimierski.
|
A co to ma do rzeczy, że treningi były ciekawe? Gość ma takie 'papiery', że od Wisły ma się trzymać z daleka i tyle. A Pawełek i Juszczyk też jakoś przy nim formą nie zaczęli błyszczeć, także to czy kazał im robić przewroty zamiast pompek nie ma nic do gadania.