Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Ploughmanson
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: 49° 56' N 19° 57' E
Offline
#
16683
14.06.2010, 22:25
Poleca ktoś z was, któryś z tych gabinetów okulistycznych?:
1) Gabinet Okulistyczny. Grażyna Miklaszewska (gen. Kościuszki)
2) Opticus. Artur Pagacz (gen. Grota-Roweckiego)
3) Gabinet Specjalistyczny. Wojciech Szot (Gancarska)
4) Lexummedica (dawniej Intermedica)
Chodzi głównie o badanie dna oka. Może jakieś inne znacie i polecacie
"Naszą najgłębszą obawą nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi, ale to, że jesteśmy zbyt potężni. [...]"
Ploughmanson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ploughmanson
Znajdź inne posty napisane przez Ploughmanson