Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
AniaD303
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: D303
Offline
#
897
14.06.2010, 21:58
Jeszcze w zeszłym tygodniu w Umbro w Galerii Krakowskiej była pełna rozmiarówka czerwonych bez loga sponsora.
Armia Białej Gwiazdy
Esta hinchada se merece ser campeón!
AniaD303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AniaD303
Znajdź inne posty napisane przez AniaD303