Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2538
Stary 14.06.2010, 21:51
Zamienię koszulkę Wisły BetAtHome białą M na taką samą tylko że niebieską.
Koszulka nie ma metek, ale jest nie używana bo kupiona do kolekcji i leży w szafie.
Dorzucę jakieś gadżety jeśli będzie trzeba.
Najlepiej Kraków i okolice!
Odpowiedz cytując