Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
2538
14.06.2010, 21:51
Zamienię koszulkę Wisły BetAtHome białą M na taką samą tylko że niebieską.
Koszulka nie ma metek, ale jest nie używana bo kupiona do kolekcji i leży w szafie.
Dorzucę jakieś gadżety jeśli będzie trzeba.
Najlepiej Kraków i okolice!
https://www.facebook.com/wislakrakowshirts
Neo1221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Neo1221
Odwiedź stronę domową użytkownika Neo1221!
Znajdź inne posty napisane przez Neo1221