Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
AbdulTsw
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .
Offline
#
16681
14.06.2010, 21:29
Temat "Prawo Jazdy" bądź "Mam Pytanie".
Nie potrzebnie zakładasz nowy.
Jedyne co mogę Ci doradzić to parking jakiegoś hipermarketu w godzinach wieczornych.
Wisła
Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!
Kompot [*] Będziemy pamiętać!
AbdulTsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AbdulTsw
Znajdź inne posty napisane przez AbdulTsw