Ale skąd te przypuszczenia, że przyjdzie ktoś dobry? To normalne, że przy zmianie trenera następuje też wymiana jego sztabu. Zawsze tak jest. U nas w mniejszym stopniu, bo zmiany częste, oj częste, ale też jest.
Nienaturalnie długo czekano ze sztabem dla Henia, bo nie było wiadomo, czy zostanie. Został - to mu wymienią asystentów. Ale nie spodziewałbym się specjalistów z Milan Labs, tylko raczej Rysia Szula, którego tak tu wszyscy kochają

, żeby nie wspomnieć wspaniałych referencji, wręcz laurek, które wystawiają mu kibice Legii.