Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
7856
14.06.2010, 20:49
ajasz
napisał(a):
...faceta, ktory juz w wieku lat 19
poszedl siedziec za dzialalnos opozycyjna nazywacie komoRUSKIM a
przewodzi wam facet, zyciorys ktorego jest dziurawy jak szwajcarski
ser? co z wami katonarodowi-socjalisci
?
Co ma piernik do wiatraka?
Ludzie niestety(a może stety)się zmieniają.Zwłaszcza ci,którzy o coś ponoć walczyli,a teraz przyjmują pozę cockera-spaniela,gdy gen.Jaruzelski obiecuje im swój głos w drugiej turze.
rozarian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rozarian
Znajdź inne posty napisane przez rozarian