|
Witam
Mam pytanie. Chciałbym nauczyc się jeździc samochodem ale nie bardzo wiem gdzie. mieszkam w Krakowie jedyne miejsce które przychodiz mi do głowy to plac na os. Dywizjonu 303. Znacie może jeszcze jakieś miejsca gdzie mozna swobodnie pocwiczyc jazde samochodem w okolicach Krakowa bądz w samym Krakowie ?
|