Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7546
Stary 14.06.2010, 20:23
Jachcik napisał(a):Wyświetl post
Ja na tym zasranym mundialu, jak narazie wszystko trace.
Przed mundialem uwierzyłem w siłe naszj Reprezentacji, no i pech do dzisiaj;/
Nie przejmuj się, ja też tracę ostatnio Jeszcze początek Mundialu, odkuje się mam nadzieje
Odpowiedz cytując