Wasiu napisał(a):

|
Jarosz sie zaplatal. Chodzilo mu o testy sportowe. Jakby od razu mial kontrakt podpisac to nie wyszedlby na trening bez zlozenia podpisu na umowie. Jak sie sprawdzi to mu moze zaproponuja kontrakt. Ciekawy tylko jestem co z niejakim Ivanem Bandalowskim. Pare dni temu media pisaly, ze jest w kregu zaimtereesowac Wisly i ze nawet rozmowy sie odbyly. A gosc wyglada ciekawie.
|
Media również pisały że Djurovski będzie dzisiaj na treningu
