|
Miał ktoś z was do czynienia z geodetą? Jutro mam wizytę, a nic nie wiem jak to wygląda itp? Ja jestem jako wezwany jako właściciel swojej działki i ile trwa wyznaczanie granicy działki,matula za granicą a z nią rozmawiałem to mi mówiła, że 4 h.Czy coś będe podpisywał? nie chce,żeby to wyglądało podsunie mi pod nos i pan tu podpiszę a później chodź po sądach z własnej głupoty.
|