Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
barteqTS
Member
Od: 02.2006
Offline
#
1095
14.06.2010, 17:25
Czy robił ktoś kurs w OSK Blue (ul. Św. Sebastiana)? Jeśli ktoś może podzielić się opinią będę wdzięczny.
barteqTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do barteqTS
Znajdź inne posty napisane przez barteqTS