Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
moskit
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
24999
14.06.2010, 17:21
Kurde dobrze by było gdyby ten Alemao okazał się wartościowy. Ciekawi mnie też co będzie z środkiem obrony, mam nadzieję, ze nie zacznie się kolejna saga"Wisła szuka stopera". Strasznie mi żal, że Głowa odchodzi
moskit
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do moskit
Znajdź inne posty napisane przez moskit