Jaroo1 napisał(a):

Mialem tu na mysli chociazby rok 2002 i Koree i Japonie 
A co do tych sruwuzeli to beka jak mowisz 90 minut w to dmuchac to tak jakby u nas na meczu np 90 minut tylko klaskac albo spiewac Wisła, Wisla, Wisła uhehe Murzyniaki naprawde sa niezle
|
Dokładnie tak sobie o tym myślę.

Mnie to jakoś bardzo nie denerwowuje, ja sie bardziej dziwie jak im sie tak chce cały mecz