Grzegorz z Sanoka napisał(a):

Swego czasu moja koleżanka była ciemna ws. polityki. Ale pewnego dnia ją olśniło, postanowiła ruszyć na fora UPR i WiPu stajać się zwolenniczką tej partii i gorąco popierając JKM. Usłyszałem od niej 2 zdania: "Nie znam mądrzejszego człowieka od niego, tak dobrze się zna na gospodarce", "A ten twój PiS, to jest partia socjalistyczna"
Przyznam szczerze, że nie wiedziałem, jak to skomentować
|
I nie wiem co w tym dziwnego lub śmiesznego. Facet ma poglądy liberalne i liberalizm rozumie, a jakie ma poglądy Bronek, Donald? Chcą tylko być przy władzy.
dobra parodia spotu Bronka Errora:
http://www.youtube.com/watch?v=JHTFp...layer_embedded