Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7834
Stary 14.06.2010, 16:52
AS82 napisał(a):Wyświetl post

Czyzby to jakas aluzja do Jarosława K. ? Poziom bardzo niski ,ale rzeczywiscie ,ciekawe co by te wszystkie organizacje prawicowe,koscielne itd.zrobily jakby sie okazalo ze "maz narodu,obronca religii katolickiej itp. Jarosław jest "ciepły"
Po raz kolejny zabierasz głos w temacie, o którym nie masz zielonego pojęcia. Chodzi mianowicie o Kościół katolicki. Moja rada - poszerz swoją wiedzę, zanim znów się skompromitujesz. Sodomia jest grzechem śmiertelnym, same skłonności homoseksualne nie.

Widzę, że temat bardzo zwolenników PO nakręca, regularnie z braku argumentów doszukują się homoseksualizmu u Kaczyńskiego licząc na zohydzenie go społeczeństwu. Ileż to już felietonów GW na ten temat powstało?

Cóż za porażająca hipokryzja, brak tolerancji i zakłamanie kryje się wśród mainstreamu PO
Rzekłbym - ciemnogród, ale ten epitet za bardzo się uszlachetnił jako retoryczna pałka na często niezwykle przyzwoitych ludzi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.06.2010 o godz. 16:54.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!