Po raz kolejny zabierasz głos w temacie, o którym nie masz zielonego pojęcia. Chodzi mianowicie o Kościół katolicki. Moja rada - poszerz swoją wiedzę, zanim znów się skompromitujesz. Sodomia jest grzechem śmiertelnym, same skłonności homoseksualne nie.
Widzę, że temat bardzo zwolenników PO nakręca, regularnie z braku argumentów doszukują się homoseksualizmu u Kaczyńskiego licząc na zohydzenie go społeczeństwu. Ileż to już felietonów GW na ten temat powstało?
Cóż za porażająca hipokryzja, brak tolerancji i zakłamanie kryje się wśród mainstreamu PO

Rzekłbym - ciemnogród, ale ten epitet za bardzo się uszlachetnił jako retoryczna pałka na często niezwykle przyzwoitych ludzi.