Jesli facet nie poradzil sobie w Australii i jesli jezdzi po klubach na testy, tzn. ze nie jest pilkarzem najwyzszej klasy(delikatnie to ujme). Najpierw zapoznaj sie z tym, co pisalem lub czego nie pisalem o Marcelo, a potem sie wypowiadaj, bo wychodzisz na idiote. Marcelo to byl podstawowy pilkarz Santosu...widzisz roznice? widzisz roznice wieku i w jakim wieku gral w tamtejszej lidze? Widac tez po twoim stazu na forum, ze mnie nie znasz, bo nie jestem choragiewka...tez ten staz pokazuje, ze nie masz pojecia o tym, co sie dzialo w naszym klubie przez ostatnie lata i jak powinna dzisiaj wygladac 11, jesli opieramy sie na slowach pracownikow(dyrektorow, rzecznikow prasowych) z ostatnich lat.