Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#806
Stary 14.06.2010, 16:22
Buziek masz racje z tym ze w tych lepszych klubach w Polsce sie za bardzo nie daje szansy mlodziezy ale wlasnie takim Gargułom, Gizom, Iwańskim i innym sie daje szanse. I w moim mniemaniu te slabsze kluby to powinny byc po to aby szkolic takich zawodnikow do pewnego stopnia na potrzeby wlasnie najlepszych. Nie pieprzmy ze Garguła i Nowak powinni sie kisic w Belchatowie bo tam chca zbudowc klub. W tak małym miastku gdzie jest tylu kibicow to nie ma co robic poteg pilkarskich bo to sie mija z celem. Sam jestem ze wsi i nie jestem za tym jak ktos mowi ze male miasta sa chuja warte ale jesli chodzi o budowanie poteg pilkarskich to w Polsce w gre wchodzi Poznan, Warszawa, Krakow, Chorzow, Zabrze i jeszcze moze cos by tam znalaz. Słabsze kluby to musi byc dostarczyciel dobrych pilkarzy dla lepszych. Nie mowie ze sie Gargula nie rozwinal w GKS tylko mowie ze juz w pewnym momencie ten rozwoj zostal zahamowany. GKS to sredni klub i po pewnym czasie Garguła juz w nim sie nie uczyl tak wiele jak mogl w Wisle chociazby. A czy jakby Wisla dała za niego 800 tys Euro to by bylo mało? Moze był wart wiecej? Gdyby byl wart wiecej to by go ktos kupil, chociazby ze wschodu wykladajac nawet banke ale mi nie mow z te bezsensowne zaporowe ceny wystawiane przez GKS były w porzadku. A chytry traci dwa razy i Gula przyszedl do nas za darmo. To samo moze byc z Nowakiem, nic na nim nie zarobia.
W moim mniemaniu labsze kluby maja wyszkolic pilkarza, dac mu szanse ogrania sie rozwoju jak moze osiagnac w tym klubie a jak juz sie zacznie nim interesowac lepszy klub to powinien wejsc na wyzszy szczebel i dalej sie rozwijac. Gdyby było tak ze utalentowani pilkarze zostaja w swoich klubach bo sie za nich stawia zaporowe ceny, na sile to dzis Błaszczykowski gralby w 4 lidze- i to by było normalne? I moze teraz taki Glik ma zgnic w 1 lidze bo Piast go nie sprzeda (ok Glik jakis super hiper zawodnik nie jest ale jak na polskie realia to jest jeszcze w miare mlody i zdolny chlopak, a w 1 lidze jak zostanie rok to ma rok w plecy).
Kiedys nikt nie robil problemow Wisle w kupowaniu (ok ceny byly moze zawyzane ale nie tak paradoksalne jak teraz gdzie za byle kopacza wola sie 2 mln euro a za kogos kto juz 2 lata zagra dobrz to i nawet wiecej) i liga byla silniejsza, i Wisla byla silniejsza i nasze kluby cos znaczyly w Europie i reprezentacja cos grala. A teraz to niestety z roku na rok golym okiem widac drastyczny spadek poziomu pilki reprezentacyjnej i klubowej byc moze jednym z powodow jest wlasnie to ze najlepsi Polscy pilkarze sa rozsiani po takich Piastach, GKSach, Ruchach i przez to nie wejda na wyzszy poziom na ktory mogliby wejsc w lepszych zespolach. A polskie kluby tez glupie nie sa i na chama nie eda sie prosic o pilkarzy i mamy to co mamy, czyli zaciagi z zagranicy, bo co za sens dawac za Gargule 1 mln Euro jak mozna kupic za pol miliona takiego samego pilkarza z zagranicy.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując