rafal777 napisał(a):

|
Potwierdza się to że ME a MŚ dzieli niemal przepaść. Na mE poziom jest o niebo wyższy. Z tego co pamiętam to tylko MŚ 1998 prezentowały zadowalający poziom. Pozostałe imprezy to zwykła kopanina. Nie wiem z czego to wynika. Narazie te meczą są jakby z cyklu Polonia Bytom-Odra Wodzisław...
|
A co za róznica czy MŚ czy ME jak kopia Duńczycy z Holendrami?

Póki co rozkręcają sie wszyscy a zwłaszcza trębacze.To robi sie naprawde irytujące jak sie oglada mecz. Rój pszczół:/