Wyświetl pojedynczy post
Lombardino
Banita
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24992
Stary 14.06.2010, 15:51
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Hmm, ja takie slowa slysze od kilku lat i zawsze konczylo sie tak samo, wiec...mam prawo byc sceptyczny. Zwlaszcza, jesli przyjezdza pilkarski szrot na testy(!), a przeciez podobno mamy pieniazki !

P.S - O naiwnosci...

A po czym wnosisz kolego?Jaki szrot?Umiesz czytać ze zrozumieniem?Polecam podręcznik jak to zrobić.Zapewne to samo pisałeś jak przychodził do nas Marcelo...szkoda słów.

PS.pól roku czasu i będziesz tu pisał peany na tego człowieka...Prawda?
Odpowiedz cytując