Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lombardino
Banita
Od: 05.2010
Offline
#
24992
14.06.2010, 15:51
For_FuN_
napisał(a):
Hmm, ja takie slowa slysze od kilku lat i zawsze konczylo sie tak samo, wiec...mam prawo byc sceptyczny. Zwlaszcza, jesli przyjezdza pilkarski szrot na testy(!), a przeciez podobno mamy pieniazki
!
P.S - O naiwnosci...
A po czym wnosisz kolego
?Jaki szrot?Umiesz czytać ze zrozumieniem?Polecam podręcznik jak to zrobić.Zapewne to samo pisałeś jak przychodził do nas Marcelo...szkoda słów.
PS.pól roku czasu i będziesz tu pisał peany na tego człowieka...Prawda
?
Lombardino
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Lombardino