i no wiesz lepszy Glik lub Sadlok za miast nikogo

a ostatnio to wiadomo jak w wisle jest

miejmy nadzieje ze wszystko zacznie zmierzać w db kierunku... a Leszczak w górniku...ciekawe zabrzanie oddają za darmo swoje gwiazdy a bierą młodych

a Christov na pewno odszedł
