Wyświetl pojedynczy post
endriu133
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24989
Stary 14.06.2010, 15:40
i no wiesz lepszy Glik lub Sadlok za miast nikogo a ostatnio to wiadomo jak w wisle jest miejmy nadzieje ze wszystko zacznie zmierzać w db kierunku... a Leszczak w górniku...ciekawe zabrzanie oddają za darmo swoje gwiazdy a bierą młodych a Christov na pewno odszedł
Odpowiedz cytując