blackluk napisał(a):

|
Dałem taki ekstremalny przykład, bo wydaje mi się ze w tym tkwi problem. Chyba łatwiej pakować na ciężarówki najpierw jeden kolor nie martwiąc się o ilości ,potem drugi itd... Jednak poczekajmy na odpowiedz La Furia Dell' Est będzie wszystko jasne.
|
Krzesełka są wyprodukowane.Ponieważ mamy do wyposażenia trybunę C oraz w najbliższym czasie również A i B-produkcja odbywała sie "kolorami"

Wiem że nastapiła zmiana w kolejności montażu krzesełek-czyli teraz są niebieskie-potem montujemy białe a na końcu czerwone.Uwierzcie mi ze kolejność dostarczania krzesełek jest mało istotna.Ważne jest zrobienie dobrze i na czas.
