Wyświetl pojedynczy post
_Vodka
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Krakow, East Side Massif

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10654
Stary 14.06.2010, 13:52
morgenes napisał(a):Wyświetl post
To oprogramowanie o którym piszesz to nic innego jak optymalizacja rozkroju. Bardzo popularne na rynku. Wiem, bo sam handluje maszynami, tyle, że do przemysłu meblarskiego.
Jeśli prawdą jest co piszesz, że maszyny są całkowicie zautomatyzowane, to jestem skłonny przyznać Ci rację. Ale taki proces produkcji odbywa się kosztem wydajności i jest na pewno droższy od produkcji masowej.
Dokładnie, maszyny są całkowicie zautomatyzowane i dodatkowo zintegrowane z programem, który nie dość ze optymalizuje rozkrój to także zespalanie, obróbki oraz pakowanie, także akurat w tym wypadku nie mialo to wplywu na produkcje, zwlaszcza ze 90% firm w polsce produkujących szkło jest nastawione na minimalny odpad a nie na optymalna produkcje.

Wiem , bo pisze to oprogramowanie

Odpowiedz cytując