Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24954
Stary 14.06.2010, 13:10
lucekj napisał(a):Wyświetl post
zobaczymy co napiszesz kiedy szarzy ligowcy będą nam pakować bramy, niczym Hiszpanie naszym ORŁOM,

Nie wiem czy to takie dobre posunięcie bez względu na to, że Głowa powoli dochodził emerytury piłkarskiej.

Teraz zostajemy z Jopikiem i Cleberem, który jest wielką niewiadomoą.

Jedno jest pewne, Boże chroń nas przed świńskim blondynkiem GLIKIEK, łorem i toporem ligowym.

Wole Sadloka 1000 razy, nawet Kowalskiego w ostateczności
Chyba o Marcelo i Kowalskim zapomniałeś, a Jopa juz w Wiśle nie ma. Głowa sam chciał odejść, bo tam zarobi za rok tyle co w Wiśle przez 4 lata, w połączeniu z tym że bierzemy za niego jeszcze w miarę dobra kasę to skandalem było by nie skorzystać. Głowie należał ten transfer już kilka lat temu teraz blokowanie go było by chamstwem i brakiem wdzięczności.
Odpowiedz cytując