sovinho_02 napisał(a):

|
Ma ktoś jakąś informację na temat transmisji konferencji prasowej ?
|
Konferencja prasowa ma być o godzinie 15:00 a jeżeli chodzi o transmisję to jedyna stacja, w której jest ona możliwa to Orange Sport Info. Z tym, że ostatnia konferencja z Prezesem nie była transmitowana to i tej może nie być.
sovinho_02 napisał(a):

|
Sory jeżeli było wałkowane. Kogo masz na myśli pisząc "Pana D "
|
Djurovski