Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5760
Stary 14.06.2010, 12:55
sovinho_02 napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś jakąś informację na temat transmisji konferencji prasowej ?
Konferencja prasowa ma być o godzinie 15:00 a jeżeli chodzi o transmisję to jedyna stacja, w której jest ona możliwa to Orange Sport Info. Z tym, że ostatnia konferencja z Prezesem nie była transmitowana to i tej może nie być.


sovinho_02 napisał(a):Wyświetl post
Sory jeżeli było wałkowane. Kogo masz na myśli pisząc "Pana D "
Djurovski


Powód: a
Ostatnio edytowane przez Reser : 14.06.2010 o godz. 12:56.
Odpowiedz cytując