Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7819
Stary 14.06.2010, 12:52
Kwasiarz1986 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Komorowski i Kaczyński są tacy świetni to niech się zmierzą w oko w oko z JKM. Tchórzą? bo ma niskie popracie?
Jak Wisła gra w ekstraklasie o mistrza, to walczy 15 zespołami, a nie z wszystkimi zespołami w Polsce np. z C-klasy.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa