Kwasiarz1986 napisał(a):

|
Jeżeli Komorowski i Kaczyński są tacy świetni to niech się zmierzą w oko w oko z JKM. Tchórzą? bo ma niskie popracie?
|
Jak Wisła gra w ekstraklasie o mistrza, to walczy 15 zespołami, a nie z wszystkimi zespołami w Polsce np. z C-klasy.