Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24949
Stary 14.06.2010, 12:18
Odejście Arka na pewno dla drużyny będzie osłabieniem. Opuszcza nas super (jak na polskie warunki obrońca) i kapitan zespołu. Jednak jeśli ktoś daje ok 1,5 mln euro za ponad 30-letniego gracza z polskiej ligi to jestem za tym transferem. Już na pewno nikt nigdy nie da nam tyle za tego gracza. A i samemu Arkowi należy się możliwość dorobienia do emerytury sportowej za granicą. Wszak jeśli miałby złe warunki finansowe w Turcji to na pewno nie zdecydowałby się na taki ruch.

Mam tylko nadzieję, że po pozyskaniu tych pieniędzy, uda się sprowadzić godnego następcę Głowackiego. Potrzebny nam dobry środkowy obrońca "na dziś", który z Marcelo tworzyłby dobrą parę stoperów. Liczę jeszcze na Clebera ale nie można zapominać o jego wieku. Jako uzupełnienie dwójki stoperów nadaje się idealnie.

Chciałby jeszcze, żeby władze Wisły nie zapomniały o Arku jak skończy mu się kontrakt z Turkami. Graczy takich jak Arek ze świecą szukać i dobrze byłoby go wykorzystać w klubie po zakończeniu przez niego kariery piłkarskiej. Mógłby zajmować się młodzieżą, scoutingiem, być II trenerem czy zwyczajnie ambasadorem klubu.
Odpowiedz cytując