Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5747
Stary 14.06.2010, 12:04
morgenes napisał(a):Wyświetl post
Masz racje, podaż również, pod warunkiem, że towar faktycznie jest dobry.
Zastrzel mnie, ale jak dobrego polskiego towaru na chwilę obecną nie widzę. Nie w naszym kraju. Gliki, Sadloki i inne Kiełby są jak dla mnie mocno przewartościowane. Nie za taką kasę.
dokładnie masz racje a co gorsza liga coraz słabsza a kluby coraz bogatsze mam nadzieje że najlepsze kluby zaczną wkoncu sciągac dobrych zawodników z zagranicy bo to wszystkim wyjdzie na dobre i klubom i kibicom i najlepszym naszym piłkarzom
alejasienieznam
Odpowiedz cytując