morgenes napisał(a):

Masz racje, podaż również, pod warunkiem, że towar faktycznie jest dobry.
Zastrzel mnie, ale jak dobrego polskiego towaru na chwilę obecną nie widzę. Nie w naszym kraju. Gliki, Sadloki i inne Kiełby są jak dla mnie mocno przewartościowane. Nie za taką kasę.
|
dokładnie masz racje a co gorsza liga coraz słabsza a kluby coraz bogatsze mam nadzieje że najlepsze kluby zaczną wkoncu sciągac dobrych zawodników z zagranicy bo to wszystkim wyjdzie na dobre i klubom i kibicom i najlepszym naszym piłkarzom