Kamyk napisał(a):

Wybacz ale powinieneś powiązać śmierć TYCH ludzi z Kaczyńskim, który to był wielce spóźniony i raczył pilotów swoim "sapaniem, mlaskaniem" by szybko lądowali.
I dużo ludzi wie, że taka jest prawda.
|
Jesli chcesz wypowiadac sie w wątlku "Temat polityczny" wypowiadaj się merytorycznie proszę a nie w stylu jeszcze gorszym od Niesiołowskiego i Palikota.
Na razie się dyskredytujesz