Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10645
Stary 14.06.2010, 10:45
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Czyli mamy rozumieć że krzesełka czerwone i białe jeszcze nie są wyprodukowane? Jeżeli za 12 dni miało być zakończenie (umowne) montażu to trochę dziwne
Ja to widze inaczej, nie że nie są wyprodukowane tylko były produkowane w danej kolejności. Obróbka, składowanie też jest w tej kolejności, krzesełka na pewno sa składowane na jakiś paletach i chyba nie wyobrażasz sobie ze nagle trzeba zamontowac np. 326 krzesełk białych i ktoś bedzie szedł i odliczał, rozrywał spakowane palety, bo kibice chca zeby były teraz białe.
Odpowiedz cytując