Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24926
Stary 14.06.2010, 10:14
Billy napisał(a):Wyświetl post
Troszkę źle mnie zrozumiałeś. Jak najbardziej jestem za przyjściem tego zawodnika tylko mi brakuje inwestowania w naszych, polskich piłkarzy. Oczywiście żebym chciał tego Milinkovicia, ale przynajmniej ze dwóch wartościowych graczy z naszego kraju. Niech będzie chociaż równowaga
Też bym chciał, żeby w Polsce pojawiały sie talenty piłkarskie na miarę Brazylii, dodatkowo, dobrze prowadzone przez fachowców i mające w głowie coś więcej niż pęd do imprez, żelu i alkoholu...
Na razie to sfera marzeń
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując