Billy napisał(a):

Troszkę źle mnie zrozumiałeś. Jak najbardziej jestem za przyjściem tego zawodnika tylko mi brakuje inwestowania w naszych, polskich piłkarzy. Oczywiście żebym chciał tego Milinkovicia, ale przynajmniej ze dwóch wartościowych graczy z naszego kraju. Niech będzie chociaż równowaga
|
Też bym chciał, żeby w Polsce pojawiały sie talenty piłkarskie na miarę Brazylii, dodatkowo, dobrze prowadzone przez fachowców i mające w głowie coś więcej niż pęd do imprez, żelu i alkoholu...
Na razie to sfera marzeń