Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
rafal12
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
1090
14.06.2010, 09:36
Przez wakacje chciałbym zapisać się na jakiś kurs prawa jazdy, najlepiej w nowej hucie. Możecie mi coś polecić ?
rafal12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafal12
Znajdź inne posty napisane przez rafal12