Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5731
Stary 14.06.2010, 09:07
W Polsce nie ma piłkarzy - są tylko kopaczo - biegacze, za których ich macierzyste kluby żądają kosmicznych pieniędzy. Można zrobić z klubu drużynę, w której będzie większość obcokrajowców, ale trzeba to robić z głową. Nie jest dobrze, jeśli każdy zawodnik jest z innego regionu świata i włada innym językiem. Można pomyśleć, aby w drużynie była grupka z Ameryki Południowej, ekipa z byłej Jugosławii + Polacy.
Odpowiedz cytując