|
W Polsce nie ma piłkarzy - są tylko kopaczo - biegacze, za których ich macierzyste kluby żądają kosmicznych pieniędzy. Można zrobić z klubu drużynę, w której będzie większość obcokrajowców, ale trzeba to robić z głową. Nie jest dobrze, jeśli każdy zawodnik jest z innego regionu świata i włada innym językiem. Można pomyśleć, aby w drużynie była grupka z Ameryki Południowej, ekipa z byłej Jugosławii + Polacy.
|