Takiego Milinkovica chętnie bym u nas zobaczył. Chłopak charakteryzuje się świetnym przeglądem gry, dobrym wykończeniem akcji, niezłą techniką i przede wszystkim ogromną pewnością. Każde jego zagranie robione na wielkim luzie z przekonaniem w umiejętności, ktoś już tu wspomniał że przypomina Błaszczykowskiego. Oczywiście to na podstawie tego co udało mi się zobaczyć na filmiku. Bardzo bym chciał aby do nas trafił bo skrzydłowych to my wybitnych nie mamy. Mam nadzieje że Kirm odżyje bo ułomkiem nie jest, ale zbyt często odstawia nogę. I w głębokim poważaniu mam że możemy mieć mało Polaków w "11".
