Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24909
Stary 13.06.2010, 22:45
Ja zadnych atakow na Wisla online tutaj nie zauwazylem, sa to normalne glosy rozsadku. Nie mozna zrobic z tej strony wyroczni, ktora bedzie glownym zrodlem informacji. Mieli wiele sukcesow i tego im nikt nie zabierze. Mieli rowniez wtopy. To w/w dodam jeszcze Makinwe na Balichach w zimie. Takie ciagle oglaszanie "pewnych" informacji zle wplywa na wizerunek klubu. Bo czym innym jest artykul w neutralnej gazecie, ktory pisze ktos kto musi - bo nie dostanie pieniedzy, a co innego strona kibicowska, ktora rzekomo ma informacje z pierwszej reki. Na forum jest duzo spragnionych wiesci nieodpowiedzialnych jeszcze osob, ktora kazda taka informacje biore za pewnik i potem informacje zaczynaja krazyc, w razie braku transferu wystepuje rozdraznienie, kibice innych klubow maja oczywiscie ubaw. Niepotrzebne emocje.
Odpowiedz cytując