Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7792
Stary 13.06.2010, 22:36
W moim odczuciu wszyscy kandydaci wypadli blado. Bardzo niewiele było konkretnych odpowiedzi, w większości obietnice wszystkiego wszystkim.
W bezpośrednim starciu Kaczyński vs Komorowski, ten drugi zyskał na wstępie, że w ogóle przyszedł na debatę. Stracił jednak z naddatkiem przez swoją agresję. Gdyby Kaczyński dał mu się sprowokować sytuacja byłaby podobna jak w przypadku debaty Kaczyński-Tusk. Jednak tym razem Kaczyński trzymał nerwy na wodzy (dzięki Bogu nie było wyjących "Kamyków") i dlatego wydaje mi się osobiście, że wypadł lepiej od marszałka.

P.S. i jeszcze a'propo rzekomej braku wpadki złotoustego... Czy mi się wydaje czy też sądy są 24 a nie 48-godzinne
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 13.06.2010 o godz. 22:45.