blac_kluk napisał(a):

|
No pokazał na kadrze jaki to pracowity jest hehhe. Uznano go za największego lesera ze wszystkich. To ze on zostaje i trenuje na siłowni to ja mam w nosie. Zobacz jak on gra kiedy traci piłke to zawsze staje, i mówiłem o tym wiele razy, teraz potwierdził to selekcjoner.
|
A chyba, ze o to chodzi, to racja, Paweł Brożek również tak robi...
