Sylwek1906 napisał(a):

Oj nie wiem czy łatwiej wygrać, Australia dzisiaj nawet nie walczyła i mogą mieć problemy z Ghaną i ich przygotowaniem fizycznym. Niemców fajnie sie oglądało, w końcu dobry mecz.
Ciekaw jestem co pokaże jutro Holandia, patrząc na skład dawno tak dobrze nie mieli.
I chciałbym żeby jutro makaroniarze dostali od Paragwaju, oj jakby było świetnie...
|
Z grupy z Niemcami wyjdą też piłkarze Ghany nie wierzę w to że Australia jest w stanie coś ugrać w tej grupie.
Ale patrząc na godzinę i inne drużyny grające o tej porze to czeka nas męczący mecz, obym się mylił że skończy się 1-0.