Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#440
Stary 13.06.2010, 22:04
Sylwek1906 napisał(a):Wyświetl post
Oj nie wiem czy łatwiej wygrać, Australia dzisiaj nawet nie walczyła i mogą mieć problemy z Ghaną i ich przygotowaniem fizycznym. Niemców fajnie sie oglądało, w końcu dobry mecz.

Ciekaw jestem co pokaże jutro Holandia, patrząc na skład dawno tak dobrze nie mieli.

I chciałbym żeby jutro makaroniarze dostali od Paragwaju, oj jakby było świetnie...
Z grupy z Niemcami wyjdą też piłkarze Ghany nie wierzę w to że Australia jest w stanie coś ugrać w tej grupie.

Ale patrząc na godzinę i inne drużyny grające o tej porze to czeka nas męczący mecz, obym się mylił że skończy się 1-0.
Odpowiedz cytując