|
Jeśli już miałbym wskazać na zwycięzców debaty, to byliby to Kaczyński i Pawlak. Obaj dosyć sprawnie przedstawiali swoje poglądy i w miarę pewnie odpowiadali na pytania, nie popełniając przy tym jakichś większych czy mniejszych błędów. Bardzo mnie raziła postawa Napieralskiego, niesamowity populista. Puste hasełka, wszystko refundować, wszystko jak najtaniej i najlepiej... Taaaaa.
Komorowski - już na początku moim zdaniem strzelił sobie samobója z tym "gniazdem os" i tłumaczeniem się, często przechodził do ataków - moim zdaniem wypadł blado.
Szkoda, że do debaty została zaproszona tylko ta czwórka. Szanse imho powinny być równe, a dyskusje z Jurkiem, Korwinem itp mogłyby wiele wnieść do debaty.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|