Wyświetl pojedynczy post
Glova91
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5714
Stary 13.06.2010, 21:47
Dokładnie tak Panie Salman17, choc nie wiedzialem, ze juz odszedl z Tallina. Na Legie za slaby byl no ale coz...
W Legii sie wyroznił tylko tym, ze komus łeb rozwalił na treningu.
A wracajac do tematu, to dzieje sie tak jak myslalem, robimy transfery, ale po cichutku i powolutku. Najwazniejsze, ze cos sie dzieje w sprawie transferow.
Odpowiedz cytując