Dokładnie tak

Panie Salman17, choc nie wiedzialem, ze juz odszedl z Tallina. Na Legie za slaby byl no ale coz...
W Legii sie wyroznił tylko tym, ze komus łeb rozwalił na treningu.
A wracajac do tematu, to dzieje sie tak jak myslalem, robimy transfery, ale po cichutku i powolutku. Najwazniejsze, ze cos sie dzieje w sprawie transferow.