Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24888
Stary 13.06.2010, 21:38
Nie wiem skąd taka podnieta Djurovskim, koleś gra w lidze tylko ciut lepszej od polskiej, a ma przeciętne statystyki jako rozgrywający, 4 gole i 4 asysty mnie to jakoś zbytnie nie przekonuje jeżeli ma kosztować aż milion ojro, bo jak za 300- 400 tys. to jeszcze bym to potrafił zrozumieć.
Odpowiedz cytując