Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24887
Stary 13.06.2010, 21:37
nasi dzialacze nie chca chyba niczego obiecywac, chca byc pewnie ze maja zawodnika u siebie i dopiero przedstawic
jak GK pisze ze Jovanic juz kilka dni byl w Polsce i cicho o nim bylo, pewnie z reszta jest podobnie

Odpowiedz cytując