Wyświetl pojedynczy post
blac_kluk
Junior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24886
Stary 13.06.2010, 21:36
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Małecki leniem, jako jedyny chyba w naszej drużynie nim nie jest, gdy inny byli już w domu, to on zawsze zostawał na siłowni w przerwie zimowej. To był zrzut, że nie powinien tak ostro krytykować wszystkich.
No pokazał na kadrze jaki to pracowity jest hehhe. Uznano go za największego lesera ze wszystkich. To ze on zostaje i trenuje na siłowni to ja mam w nosie. Zobacz jak on gra kiedy traci piłke to zawsze staje, i mówiłem o tym wiele razy, teraz potwierdził to selekcjoner.
Odpowiedz cytując