kubawislak napisał(a):

|
Małecki leniem, jako jedyny chyba w naszej drużynie nim nie jest, gdy inny byli już w domu, to on zawsze zostawał na siłowni w przerwie zimowej. To był zrzut, że nie powinien tak ostro krytykować wszystkich.
|
No pokazał na kadrze jaki to pracowity jest hehhe. Uznano go za największego lesera ze wszystkich. To ze on zostaje i trenuje na siłowni to ja mam w nosie. Zobacz jak on gra kiedy traci piłke to zawsze staje, i mówiłem o tym wiele razy, teraz potwierdził to selekcjoner.