Wyświetl pojedynczy post
jabadabaryba
Senior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24883
Stary 13.06.2010, 21:22
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/pilkanozna/268430,wisla-jest-nowy-bramkarz-ale-odchodzi-glowacki,id,t.html

"Być może transfer Glika lub Sadloka będzie jednym z tych, które Wisła przeprowadzi w tym tygodniu. Z naszych informacji wynika, że właśnie w najbliższych dniach krakowski klub przedstawi kolejnych nowych graczy (Mario Djurovski?). A na razie dzisiaj zespół pod wodzą Henryka Kasperczaka rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. "
Odpowiedz cytując