Glova91 napisał(a):

|
Byc odstrzelonym na testach w Legii to akurat dobra rekomendacja dla zawodnika hehe. Tego ruska co gra w Levatywie Tallin klub z Łazienkowskiej odesłał po testach/treningach, a on jest napewno lepszy niz Ci Grzelaki i Mieciele.
|
Chodzi Ci o Nikite Andrejev'a , który przeszedł z Levadi do Almerii.....