Mishau napisał(a):

Szczerze mowiac to wolałbym jakis słabszy transfer ale żeby to był Polak. Zobaczcie jak moze wygladac nasz skład w przyszłym sezonie jezeli mamy sciagnac 2-3 zawodników z zagranicy i nikogo z Polski:
Jovanic
ZagranicznyObronca - Głowa/NowyZagranicznyStoper - Marcelo - Pi.Brozek
Łobo - Sobol - Garguła - Kirm
Brożek - NowyZagranicznyNapastnik
6 obcokrajowców, 5 Polaków. Zdecydowanie nie dla takich działań....Tyle mojego zdania. Pozdrawiam
|
Niech gra 11 obcokrajowców, a nie nasze darmozjady Smuda bardzo dobrze podsumował Małeckiego że jest leniem, a tacy miejsca w kadrze nie maja. Było to raczej ostatnie powołanie Małeckiego chyba ze zmieni swoje podejście. Polscy zawodnicy sa przepłacani, a do tego nie chce się im pracować na treningach dlatego dopóki to sie nie zmieni nie graja ci którym się chce, a nie pseudo gwiazdy z Polski