|
Problem w tym że Korwin nie jest w UPR a od kilku lat nie był tez prezesem UPR. Zobaczymy jak się rozwinie gdyż wiele osób mówiło że przez Korwina maja niskie notowania a prawda jest taka że bez niego to by nie mieli szans się wybić a on kontrowersyjnie bo kontrowersyjnie ale swoją partie wybił. Ciekaw jestem jak to będzie za rok. Może jakoś się z WiPem dogadają bo rozbijanie idei wolnościowych nie przyniesie niczego dobrego. Jak się jakoś nie połączą to nie ma żadnych szans na wejście do sejmu. Do wyborów parlamentarnych jednak trochę czasu.
Jeśli mówisz że ktoś ubiera się jak klaun bo nosi muszkę to szkoda to nawet komentować. Możesz uważać że zachowuje się jak klaun ale grubo że muszka świadczy o tym że ktoś ubiera się jak klaun.
|